عنوان :

طراحی اینتر فیسی برای سرویس ذخیره سازی در شبکه های توری کوچک

دانلود متن کامل در سایت sabzfile.com

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده : جستجو در سایت :   

دیتا گرید نوعی از معماری گرید می باشد که به تهیه سرویس های خاص برای اداره و کنترل انباری از داده های ناهمگون و پراکنده اقدام می کند .سیستم های دیتا گرید بسیار بزرگ ، هم فدرت محاسباتی فوق العادع عظیمی را ایجاد می کنند و هم حجم بی نظیری فضای ذخیره سازی توزیع شده به وجودمی آورد .

دیتا گراید نیاز دارند هم داده ها و هم منابع را برای کاربران به اشتراک بگذارند . مدیریت چنین حجم بزرگی از داده ها مشکلاتی از قبیل چگونگی دسترس پذیری آنها برای کاربران را در پی دارد .

تکثیر به عنوان یک راه حل معمول برای  بهبود بخشیدن زمان دسترسی به فایل و دسترس پذیری داده در دیتا گراید مورد بهره گیری قرار می گیرد . البته رفتار پویای کاربران گرید و همچنین حجم بزرگ مجموعه عای داده ، تصمیم گیری داده برای بهبود  دسترس چذیری سیستم را پیچیده می سازد .

در این پایان نامه ، یک استراژی  کپی برداری برای حل مساله دسترس چذیری داده در سیستم های گسترده ، با فرض محدود بودن فضای ذخیرع سازی کپی ارائه شده می باشد .

الگوریتم پیشنهادی با هدف افزایش قایلیت دسترس پذیری سیستم ارائه شده لست . از دو معیار جدید برای ارزیابی قایلیت اطمینان سیستم بهره گیری شده می باشد .شبیه سازی توسط OPTORSIM  انجام شده و نتایج آن بهبود عملکرد سیستم را نشان می دهد .

مقدمه :

در طریقه نواوری های ایجاد شده در پایگاه های محاسباتی در هر پانزده سال یا بیشتر کلاس جدیدی ظهور می کند که موانع و معضلات را کاهش داده و زمینه های کاربردی را گسترش دهد . در شصت سال اخیر ، این طریقه با اختراعاتی مثل کامپیوتر های بزرگ ، کامپیوتر های شخصی ، اینترنت و رب ، به چشم خورده می باشد .

سیستم گرید گسترش یافته بر بستر اینترنت ، زمانیکه کاربران گرید در شبکه هستند یک محیط پردازشی با قابلیت مدیریت بالا و مقیاس پذیری و عملکرد فوق العاده ارائه می کند . گرید ، با کمک اینترنت زمینه ای را فراهم آورده می باشد که بتوان با استفتده از آن ، از منابع سخت افرازی سیستم های دیگر نیز بهره گیری نماییم .

گرید در واقع به شما اجازه می دهد با بهره گیری از منابع سیستم های متصل به شبکه ، یک منبع بزرگ از سرویس ها و امکانات به وجود آوردی که توانایی انجام عملیات بسیار پیچیده ای را داراست .

تعداد صفحه :111

قیمت : پنج هزار تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه ارشد رشته گروه کامپیوتر گرایش نرم افزار: ارایه‌ی یک روش مسیریابی برای شبکه‌های حسگر بی‌سیم با هدف افزایش طول عمر شبکه

***

—-

پشتیبانی سایت :       

****         [email protected]


دیدگاهتان را بنویسید